Колеса для
контейнерів ТПВ та
будівельних лісів

м. Запоріжжя
+38 (061) 270 44 70
м. Львів
+38 (032) 220 11 58

Ми надаємо гарантію на колеса і ролики марки "KASTOR" на термін до 6-ти місяців при дотриманні наступних умов експлуатації:

Ми гарантуємо функціонування коліс і роликів і надаємо гарантію на колеса і ролики бренду «KASTOR» при дотриманні наступних умов експлуатації:

 1. Монтаж кронштейнів на виріб здійснюється за допомогою комплекту болтів, гайок і шайб, зазначених продавцем. Кріплення кронштейнів методом електричної або будь-який інший зварювання не допускається.
 2. Кріпильна поверхню кронштейна з центральним отвором або майданчиком повинна щільно примикати всією площею контакту до монтажної поверхні конструкції.
 3. Під час монтажу необхідно забезпечити вільне обертання поворотного кронштейна навколо своєї осі і колеса в кронштейні.
 4. Швидкість пересування коліс і роликів не повинна пре - перевищувати 4 км/ч. Допускається незначне перевищення швидкості за умови значної втрати вантажопідйомності.
 5. Заборонена експлуатація коліс і роликів з навантаженнями, що перевищують допустимі, зазначені в каталозі.
 6. Всі колеса і ролики повинні експлуатуватися на рівних поверхнях. Перешкода для коліс з мягкимконтактным шаром може складати не більше 5% від діаметра, а для монолітних коліс не більше 2% від діаметру.
 7. Серії 32 і 33 Medium Scaffolding призначені виключно для баків ТПВ та будівельних лісів. Експлуатація даних коліс на іншому обладнанні неприпустима.
 8. При завантаженні в бункер контейнера ТПВ необхідно растормаживать колеса, обладнані гальмівною системою.
 9. При експлуатації виробів не допускається перевищення заданих температур, застосування агресивних хімічних речовин.
 10. Не допускається експлуатація роликів з заблокованої гальмівною системою.
 11. Не допускається використання гальмівних систем на ухилах і спусках.
 12. Не допускається внесення самостійних змін і доробок у конструкцію колеса і кронштейна.
 13. За умови цілодобової експлуатації коліс і роликів гарантійний термін прийому рекламацій скорочується у три рази, тобто до двох місяців.
 14. При встановленні чотирьох коліс на виріб, що перевозить сухий вантаж, навантаження розраховується на три колеса. При перевезенні рідкого вантажу навантаження розраховується на два колеса.