Колеса для
контейнерів ТПВ та
будівельних лісів

м. Запоріжжя
+38 (061) 270 44 70
м. Львів
+38 (032) 220 11 58

Ми гарантуємо Вам високу якість коліс і роликів KASTOR

На ринку коліс ТПВ присутні різні типи коліс і кронштейнів. Деякі з них є спеціалізованим продуктом саме Контейнерів для збору та вивозу твердих побутових відходів. Інші ж колеса є адаптованими для даної галузі і є компромісом для покупця.
В нашому асортименті є спеціальні колеса серій «32 MediumScaffоlding» і «33 MediumScaffоlding» з диском з особливого складу поліпропілену або з посиленим металевим диском. Колеса представлені в діаметрах 160 і 200 мм. Метал поворотною вилки має товщину 3 мм, а поворотною майданчики 3,5 мм. Колеса витримує навантаження від 160 до 205 кг. Колеса серії «32 MediumScaffоlding» і «33 MediumScaffоlding» є абсолютним чемпіоном по вантажопідйомності серед аналогів. Це найкраща пропозиція на ринку України!
Крім того гальмівний механізм має заднє розташування, що полегшує процес розгальмовування і фіксації при завантаженні контейнера ТПВ у сміттєвоз. А растормаживать механізм перед завантаженням контейнера ТПВ потрібно обов'язково, інакше колеса передчасно вийдуть з ладу.

Колеса для контейнерів ТПВ серій «32 MediumScaffоlding» і «33 MediumScaffоlding» (колеса для сміттєвих баків) будуть ідеальним продуктом для компанії, яка має парк контейнерів ТПВ та сміттєвозів та сама здійснює вивезення сміття. Також дані колеса є хорошим пропозицією для виробників добротних брендованих будівельних лісів середньої вантажопідйомності.